• Обновено
Жардин: Средна Салса Тексасалса, Оз

Жардин: Средна Салса Тексасалса, Оз

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нема ништо сосема како свежа здрава салса Од Тексас. Подготвен само со најквалитетни состојки, 7ј Ранч Тексасалса е вистински оригинал со карактеристичен вкус голем како Тексас. Без разлика дали ќе изберете ДА уживате Во 7j Ранч Тексасалса како натопи, над пилешки енчилади или со вашето омилено јадење, потребно е само еден залак и ќе знаете зошто секоја наградувана тегла не трае долго. Салса, Средна, Тексасалса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тако Бел Крцкав и мек Тако Комплет за вечера со меки тортили, крцкави лушпи од тако, благ сос и зачинување на Тако Бел, 12.

Тако Бел Крцкав и мек Тако Комплет за вечера ќе направи секоја вечер да се чувствува како ноќ на Тако Бел

DEN 2.00