• Обновено
Стоп За напојување Предно И Задно Црево ЗА Сопирачки ОД Нерѓосувачки Челик БХ 2000-Такома 4ВД И 2ВД

Стоп За напојување Предно И Задно Црево ЗА Сопирачки ОД Нерѓосувачки Челик БХ 2000-Такома 4ВД И 2ВД

DEN 5068.64

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Комплетите за сопирање од нерѓосувачки челик имаат црева за надградба на перформансите. Овој комплет ги вклучува сите потребни црева на предната и задната сопирачка за да понуди оптимални перформанси на сопирачките. Цревата се направени со премиум ТЕФЛОНСКИ и трајно стегнати челични фитинзи обложени Со Цинк за да се спречи истекување на течноста за сопирачките. Надворешниот капак со плетенка и црвен пвц обезбедува супериорна заштита од абразија и корозија. Овој пакет за замена на цревото за сопирачките ги вклучува сите потребни завртки и Е Сертифициран D. O. T за да обезбеди издржливост и цврстина. Завршете ја надградбата на перформансите на сопирачките со цревото за сопирање од Нерѓосувачки челик На Стоп! Проверете ја компатибилноста со Вашето возило Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Црево За Сопирање Од Нерѓосувачки Челик •надградба На Цревото На сопирачката за Перформанси •Плетенка Од Нерѓосувачки челик Црвен пвц надворешен капак за да обезбедите супериорна заштита од абразија и корозија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачки За Специфични Модели НА БМВ Одговара избери: 2011-Бмв Х3, 2015 - Бмв Х4

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 1.67

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачки За Специфични Модели На Тојота одговара избери: 1995-ТОЈОТА Т100, 1971 - ТОЈОТА КОРОЛА

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 3.33

Дорман Х Преден Возач Странична Сопирачка Хидраулично Црево За Специфични Модели На Акура одговара избери: 1990-АКУРА ИНТЕГРА

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 0.67

Центрични Делови Хидраулично Црево за Сопирање на Сопирачките избери: 1988-ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН, ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Г�

DEN 1.33

Дорман Х Хидраулично Црево За Сопирачки За Специфични Модели На Инфинити Одговара избери: 2014-INFINITI Q БАЗА ПРЕМИУМ СПОРТ,

Ова автомобилско хидраулично црево за сопирачките беше прецизно дизајнирано за да одговара на вклопув�

DEN 1084.48