• Обновено
Медичиќ Бејли Меморија Пена Работа Чевли

Медичиќ Бејли Меморија Пена Работа Чевли

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Медичик Бејли Мемори Пена Работните Чевли (Женски) се удобни професионални чевли во стилот на патики со врвки. Одликувајќи се со влошка од мемориска пена совршена за да ви биде удобно во тие денови со полна брзина. Чипка. Мала тежина. Меморија пена влошка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата