• Обновено
Лесен Остров На Вајлер, Овошен Црвен Удар, КТ

Лесен Остров На Вајлер, Овошен Црвен Удар, КТ

DEN 343.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лесниот Остров На Вајлер Панч Синглови да Одат вклучуваат НУЛА ШЕЌЕР и СЕ ОДЛИЧЕН ИЗВОР НА ВИТАМИН Ц. Плус тие се без кофеин и без глутен, па затоа се одлични за лекување на вашето семејство по вкус на тропско бегство! Со 10 стапчиња во секоја кутија и 12 кутии во куќиште, Добивате вкупно 120 Синглови за Одење има многу што да ги одржува сите хидрирани и среќни. Тоа е вкус опкружен со вода! Островот Удар Синглови Да Одат Од Светлината На Вајлер се тука за да се направи хидратација вкус одлично, така што ќе може да се третираат вашето семејство на вкусот на тропски бегство. Овие совршено порции стапчиња за мешање пијалоци во прав лесно се фрлаат во вашата торба за да можете да уживате во освежувачкиот вкус во теретана, на работа, во вашиот автомобил или каде и да ве однесе денот. Тропски ВКУС – Вкус опкружен со вода! Островот Удар Синглови Да Одат Од Светлината На Вајлер се тука за да се направи хидратација вкус одлично така што ќе може да се третираат вашето семејство на вкусот на тропски бегство-во секое време, насекаде!. ПРАКТИЧНО-Сега можете да уживате во освежувачкиот вкус на Лесниот Остров На Вајлер Удар во теретана, на работа, во вашиот автомобил или секогаш кога одите. Тие се совршено поделени мешавини за пијалоци во прав за ваша погодност во движење. Нула Шеќер-Лесен Остров На Вајлер Удар Синглови Да Одат се кофеин слободен, глутен, и шеќер слободен пијалок мешавини. Плус, тие се одличен извор на витамин Ц. ИЗБЕРЕТЕ ОД 5 ВКУСОВИ-Изберете од 5 тропски вкусови, вклучувајќи Овошен Црвен Удар, Виолетов Бран Од Бобинки, Зелен Тропски Сон, Син Океански Ветер и Радикална Бобинка Од Лимон. 12 ПАКУВАЊЕ-со 10 стапчиња за мешање пијалоци во секоја кутија и 12 кутии во случај, добивате вкупно 120 Лесни Синглови на Вајлер. Многу за да бидете хидрирани вие и вашето семејство!. Алерген Информации : Млекарница Слободен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата