• Обновено
Дриц Јорган-Н-Оди Круг Рамка, 11 11

Дриц Јорган-Н-Оди Круг Рамка, 11 11

DEN 431.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рамката на Кругот на Дриц Јоргани е задолжителна за лесно ватирање. Брзо и лесно се собира и не бара алатки. Лесната рамка на скутот е пренослива и лесна за складирање. Рамката на скутот е идеална за методот на ватирање (ватенка како што одите) или круг. Идеален за методот на ватирање (ватенка како што одите) или круг. Секој блок од јорган е составен и рачно ватиран поединечно. Блоковите на ватенка се споени заедно за да се формира јорганот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата