• Обновено
Вистински Џо, ЃО98216, Најлон Алатка Четка, Секоја, Бела

Вистински Џо, ЃО98216, Најлон Алатка Четка, Секоја, Бела

DEN 223.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа Најлонска Корисна Четка има свилени, флексибилни синтетички влакна со супериорна отпорност на триење. Влакната се исто така отпорни на топлина. Четката се спротивставува на вообичаените средства за чистење, детергенти, киселини или алкалии и има одлично задржување на водата. Тоа не мат или држи мириси. Дупчица во лесна за држење, 20" рачката овозможува лесно закачување. Структурниот блок од пена нуди сигурна конструкција. Четка се препорачува за општо чистење во услугата за храна и институционалните средини.Оригинален Џо Најлон Алатка Четка, 1 Секоја (Количина) Отпорни На Триење со свилен, флексибилни најлон влакна. Отпорен на топлина за издржлива употреба во загреани средини. Издржува детергенти и други вообичаени средства за чистење. Дупчица за лесно складирање. Се препорачува за храна и институционални објекти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sksloeg Женски Пилинг Блузи Плус Големина Леопард Тиква Печатење Краток Ракав V-Вратот Лесен Лесно Се Вклопуваат Кошули Маица

06" Рамо : 46см / 18 здравствен работник униформа пилинг сет женски пилинзи V Вратот Цртан Филм Модел Маици С�

DEN 95.84

Женските Летни Облеки Одговараат На Модата Панталони Со Цврста Боја Со Кратки Ракави Секојдневен Дводелен Костум

Женски Летен Костум Мода Панталони Со Цврста Боја Со Кратки Ракави Секојдневен Дводелен Костумкаракте�

DEN 0.67

Компатибилен APC DELL SMART-UPS DL700I Батерија - Замена УБ Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува ДВА F До

Компатибилен APC DELL SMARTUPS 700 DL700 I Батерија Замена UB1290 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија (12v,

DEN 1.33

Пролет Aut Плетен Памук Елегантни Жени Цветни Пижами Комплети Облека За Спиење Касул Салон Во Собата Карирани Панталони Пижами

Материјал : Памук,Полиестерска Јака : Должина на Јака надолу : Тип На Шема Со Целосна Должина : Печатење : �

DEN 319.84

Јплзи Жените Оставаат Печатење Два Комплети За Жени Елек Без Ракави Врвни И Долги Панталони Секојдневна Облека

Надградете ја вашата гардероба со овој трендовски Лисја печатете дводелен комплет за жени Направено од

DEN 254.24

Ск Жични Слушалки Динамична Музика Слушалки Уво Кука Спортски Слушалки Во уво Слушалки Во линија Контрола Со Микрофон

Карактеристики : СК8 ја прифаќа специјалната композитна дијафрагма со мала тежина и висока еластичност

DEN 176.96

Женски Комбинезони Обични Шпагети Ремен Суспендер Широка Нога Лабави Комбинезони Ромпери Со Џебови

Пикадинис Женски Комбинезони Обични Прерамки За Ремени За Шпагети Широки Комбинезони За Широки Нозе Ро

DEN 199.52

Води Пополнува За Clickstar-Цифрен-Dynagrip-Topnotch-Удобност - - Јасна Точка било 0. Пенсел-Цевки На Секоја Од Нив

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 576.00

Во Четка За Чистење На Подот Четка За Инјекциска Смеса Со Долга Рачка Со Гумен 180°Ротирачки 41 Четка За Чистење Бања И Кујна

Ркздср Четка За Чистење На Подот е издржлива и функционална алатка за чистење што ќе ги направи вашите з

DEN 287.84