• Обновено
Модвеј Опрема Јадење Фотелја Во Сива боја

Модвеј Опрема Јадење Фотелја Во Сива боја

DEN 1919.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Предизвикајте рустикални сеќавања додека пиете лежерен чај или обилен појадок.Со отворен дрвен потпирач за грб и заострени нозе, столот го обезбедува тој шарм на земјата без да се загрози модерноста. Столот доаѓа целосно составен и е пријатен додаток на селските колиби, рустикални средини или кој било урбан жител во потрага по одмор. Опрема Јадење Фотелја Во собата на 4 Во Сива боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата