• Обновено
Сон На Мене Песна Тандем Шетач-Лице В Лице Издание Во Светло Сива Боја

Сон На Мене Песна Тандем Шетач-Лице В Лице Издание Во Светло Сива Боја

DEN 10399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ќе бидете во движење имајќи двојно кикоти и двојно насмевки со Сонот На Мене Песна Тандем Шетач! Предното седиште нуди прилагодлив потпирач за нозе со навалување на седиштето со една положба, додека задното седиште може да се потпре на 3 различни позиции. Имајќи ја практичноста на реверзибилните седишта, двете деца можат да се соочат едни со други - Лесно да споделуваат играчки/да играат игри додека можете да извршите некои задачи. И предните и задните седишта доаѓаат со безбедносен ремен од 5 точки за безбедност. Преголемата, прилагодлива крошна со пригоден ѕиркаат прозорецот бу обезбедува сенка за двете деца кога е потребно. Оваа количка, исто така, доаѓа опремена со двојно предно вртење, тркала што се заклучуваат и корисна пауза за стапала. Организирајте ги сите најважни работи во движење со вклучена фиока за родители и дарежлива корпа за складирање за да ги држите телефонот, клучевите и пијалоците при рака. За да заштедите на простор, шетачот на Патеката исто така се преклопува рамно и компактно за лесно складирање и патување. Без разлика дали станува збор за слободен ден во паркот или цел ден со децата, Шетачот на Патеката одговара на сметката. Лесна Алуминиумска Рамка со врвен третман за елоксирање со реверзибилни седишта - Децата можат да се соочат едни со други. Предното седиште нуди прилагодлив одмор на стапалото со потпирање на седиштето во една положба, додека задното седиште може да се потпре на 3 различни позиции. Прилагодлива крошна со пригоден ѕиркање прозорецот бу обезбедува сенка за двете деца кога е потребно. Вртливите тркала што се заклучуваат со суспензија за супериорна маневрирање, која делува како сеф, чувар во случај да ја изгубите рачката и да дадете поголема флексибилност. Удобното седиште со безбедносен ремен е идеално за одржување на бебето заштитено. ГОЛЕМА КОРПА за СКЛАДИРАЊЕ - големата корпа за складирање одоздола е идеална за држење чанти, намирници и кеси за пелени. Фиоката за родители е совршена за чување клучеви, пијалок од чанта итн. Застанете сами кога ќе се преклопи; автоматско заклучување на бравата за Складирање за да ја држите преклопена. И предните и задните седишта доаѓаат со безбедносен ремен од 5 точки за безбедност. Преклопени димензии : 22 х 26 х 41".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата