• Обновено
Кадис Системи Северна Водич Тешки Порибување Нога Вадер, Тан Браун

Кадис Системи Северна Водич Тешки Порибување Нога Вадер, Тан Браун

DEN 1439.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој северен водич за чорапи Со Кадис ви го дава најтоплиот и најтрајниот вадер што го дизајниравме до денес. Ние го дизајниравме за да ги задоволиме вашите најекстремни потреби за риболов во студено време. Кадис Системи Северна Водич Тешки Порибување Нога Вадер, Тен/Кафеава : HD мек полиестер материјал. Кадисдри Технологија За Дишење. Засилени колена и седиште. Прикачени чакал чувари. Шевовите снимени, залепени и зашиени. Нога снимена внатре и надвор. Голем преден џеб. Рачно потопол преден џеб. Слободен вадер појас и поправка комплет. Неопренови стапала со висока густина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата