• Обновено
Бун Свиг Краток Излив Врвот Голтка Чаша 10оз-Виолетова Зелена

Бун Свиг Краток Излив Врвот Голтка Чаша 10оз-Виолетова Зелена

DEN 229.12

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Свиг ќе изгледа добро во дизајн музеј или фрлени во задното седиште на вашиот автомобил. Но, тоа не е само гледач, тоа е сторител. Го навикнува вашето дете да пие со својата shapeономска, лесна за зафат форма и забавни опции за слама или излив. Ве спасува од неуредни излевања со својот паметен флип-врв. И капаците целосно заменливи, така што ќе може да се меша и да одговара на-на-движење.Капакот за вртење отпорен на истурање, силиконски излив останува прикачен на купергономски, лесен за зафат дизајн триделен дизајн машина за миење садови-безбеден, без БПА, без Фталат и Свињи без пвц би изгледал добро во музеј за дизајн или фрлен на задното седиште на вашиот автомобил. Но, тоа не е само гледач, тоа е сторител. Го навикнува вашето дете да пие со својата shapeономска, лесна за зафат форма и забавни опции за слама или излив. Ве спасува од неуредни излевања со својот паметен флип-врв. И капаците целосно заменливи, така што ќе може да се меша и да одговара на-на-движење. Истури отпорни, силиконски излив врвот. Капакот за вртење останува прикачен на чашата. Designономски, лесен за зафат дизајн. Три-парче дизајн. Машина за миење садови-безбедна, без БПА, без Фталат и без пвц.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Силиконски Шолји За Голтки За Мали Деца, Мека Силиконска Чаша За Тренери За Слама за Доенчиња, Мала Преодна Чаша Со Слама И

Силиконски Голтки Чаши за Мали Деца, Мека Силиконска Чаша За Тренери За Слама за Доенчиња, Мала Преодна �

DEN 135.68