• Обновено
Рејчел Реј 12.5 Создадете Вкусна Тврдо Елоксирана Алуминиумска Тава За Пржење, Тава, Рачка За Чај

Рејчел Реј 12.5 Создадете Вкусна Тврдо Елоксирана Алуминиумска Тава За Пржење, Тава, Рачка За Чај

DEN 639.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛЕСНО ОСЛОБОДУВАЊЕ : тавата за Пржење има Технологија На Платина(тм) подобрена црна нелеплива засилена ДА БИДЕ 9 ПАТИ потешка ОД титаниум долготрајна : Издржливата конструкција на тврдо анодизирана тава Е 2 ПАТИ потешка ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик ИНДУКЦИЈА СИЛНА : индукција-соодветна основа за тава за пржење има плоча од нерѓосувачки челик за ултра цврстина и издржливост супериорно РАКУВАЊЕ : тава има двојно закована, нерѓосувачка Челична И Силиконска Рачка За држење; разгорен раб За Лесно истурање загрејте го : специјалист за шпорет ДО рерна е безбеден за рерна до 400 степени фно Грижи : доживотна гаранција долготрајна : издржлива конструкција на тврдо елоксирана тава Е 2 Пати потешка од нерѓосувачки челик. ИНДУКЦИЈА СИЛНА : индукција-соодветна фрај пан база карактеристики нерѓосувачки челик плоча за ултра сила и издржливост. СУПЕРИОРНО РАКУВАЊЕ : тавата за Пржење има двојно закована, нерѓосувачки челик и силиконска рачка; разгорен раб за лесно истурање. ЗАГРЕЈТЕ го : шпоретот до специјалист за рерна е безбеден за рерната на 400 Степени Ф. БЕЗ ГРИЖИ : Доживотна Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ајша Кари Емајлирана Тава Од Леано Железо Со Помошничка Рачка И Истурете Излив,, Црвено Дрво Црвено

Вратете ги стилските перформанси и издржливоста во кујната со Емајлираната Тава Од Леано Железо Ајша С�

DEN 607.84

Аибеси Јапонски Омлет Пан Маифан Камен Нелеплив Јајце Ролна Тава Тава Со Дрво Рачка За Бебе Деца Храна Готвење

Опис : Јапонската тава за јајца е и корисна, што ја прави многу лесна за употреба Нелепливиот слој ја пра

DEN 2.00