• Обновено
Примарно Сребро Стерлинг Сребро Висат Овчар Кука Обетки

Примарно Сребро Стерлинг Сребро Висат Овчар Кука Обетки

DEN 273.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направете модна изјава со овој висечки пар обетки што ќе додадат прекрасен шмек на вашиот изглед. Дизајнирани во сребрена завршница, овие обетки се обезбедени со француски жичани затворачи. Овие обетки се идеален избор за модна напред дама.Метална Тежина : 1,96 Грама Тип на накит : Тип На Фино Носење : Капка И Висат Пол : женско затворање : Кукаметал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 80мм х 13ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Сребрена, Цврста, француска Жица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1цт Триаголник Во Облик На Кубни Цирконски Кошница Постави Трилиони Сече ЦЗ Обетки Обетки За Мажи Жени Стерлинг Сребро

ОВИЕ стерлинг сребрени трилиони ИСЕЧЕНИ CZ столпчиња се совршени за секоја пригода Облечени нагоре или �

DEN 239.84