• Обновено
Декор Решетки 4 12 Дојдете Дизајн Челик Обложени Светла Месинг Кат Регистар

Декор Решетки 4 12 Дојдете Дизајн Челик Обложени Светла Месинг Кат Регистар

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој декор Решетки кат регистар се вклопува во 4" х 12 " отворање. Решетката има сложени заоблени дезени отсечени од главното тело во златна боја, што би изгледало одлично со декорот на секој дом. Доаѓа со пластична амортизерска кутија со големо влијание за лесна контрола на протокот на воздух. Предната плоча е 5,5 "х 13,5" и се наоѓа на врвот на вашиот под. Одговара на отворање од 4" х 12". Надворешни Димензии : 5,5 "х 13,5". Лесен за инсталирање. Лесна контрола на протокот на воздух. Неспоредлив квалитет. Пластична амортизерска кутија со големо Влијание.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

EasyFashion 12 12 дрвени плочки од дрвени подови дрвени поплочувачи затворени и отворени за внатрешен двор градина, од 27, кафеава

Нашите дрвени павери за внатрешен двор се изработени од 100% цврсто дрво Пластичната основа за блокирање

DEN 0.33