• Обновено
Стрип Филм - Шазам - Студ Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Стрип Филм - Шазам - Студ Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој Тренд Меѓународен ДК Стрип Филм-Шазам-Студ Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен ДЦ Стрип Филм-Шазам-Студ Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата