• Обновено
Гуган Кракин Крау 4 Зелена тиква 7пк Мека Пластична Риболов Мамка

Гуган Кракин Крау 4 Зелена тиква 7пк Мека Пластична Риболов Мамка

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гуган Мамки Кракин Крау Е совршена опција за превртување, склон или додавање на задниот дел од приколката за жига. Дизајнирана со патентирани канџи за клоцање, оваа мамка лесно ја поместува водата додека повикува голема риба. Овие меки мамки имаат реална форма на телото на ракови. Малите нозе произведуваат природно движење без разлика дали мамката се движи или не. Штипките и подигнатите прирабници генерираат моќни вибрации. Гуган Мамки Кракин Крау Е мека пластична мамка за риболов, полнета со сол и натопена со таен сос за долготраен мирис. Имаат морничави штипки и издолжени канџи со мрдачки нозе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Црвите На чарли Чуг-О Вештачка Мамка За Риболов Слатководна Солена Вода Бас Риболов Мами Миризлива Мека мамка 8pk

Црвите На Чарли Вештачки Риболов Мамка Чуг О ' Слатководни Морски Бас Риболов Мами Миризлива мека мамка

DEN 2.33