• Обновено
Кали_стор Формални Фустани За Жени Свадба Гостин Женски Лето Макси Хавајски Плажа Халтер Вратот Формална Долга Пролет Свадба Гостин Фустани Жолта, М

Кали_стор Формални Фустани За Жени Свадба Гостин Женски Лето Макси Хавајски Плажа Халтер Вратот Формална Долга Пролет Свадба

DEN 303.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

В - Вратот Шуплив Елегантен Фустан Женски Вечерна Забава Чипка Прашка Тенок Свадбен Женски Фустан Со Монистра Долги Вечерни Фустани Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките дебелина : Стандардна Белешка : должина На Ракавот : Јака Без Ракави : В моден дизајн на Вратот,, висок квалитет!Што добивате : 1 парчиња Женски Стил На Облекување : Секојдневен Материјал : Полиестер како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Тип На Шема : Крпеница : одговара на големината ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Прилика : Дневно, Секојдневен Пол : жените дозволуваат 1-3 см се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи)Сезона : Сите Сезони овој секси дизајн на фустан е прекрасен и многу ласкав.В-вратот долг ракав, висок половината, страна сплит долг макси фустан. Материјал : Мек и добар во растеглив, го прегрнува вашето тело совршено удобна ткаенина за носење. Карактеристики : Свечен Фустан За Жени, Долги Фустани За Жени, Фустан За Забави За Жени,Бодикон,Половината За Завиткување,Висок Струк,Странично Разделување,Цврста Боја, Должина на Подот. Совршено Одговара За Сите ПриликиСвечена, Вечерна Матура, Забава, Свадба, Коктел, Ноќен Клуб, Состаноци, Одмор итн. Погоден За Сите СезониПролет, Лето,Aut, Зима. Може Да Ја Носите Сама Во Пролет и Лето. Ако Се Чувствувате Кул или Малку Ладно, Ветробранот или Палтото Ќе Бидат Совршен Натпревар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Обичен Лабав Обичен Фустан Домаќинка Со Кратки Ракави Фустан За Лулашка Забава Рокабили Фустан

Тип : Жени Замав Фустан Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Обичен Фустан, Летен Сарафан,Секој�

DEN 319.68

Скпблутн Летни Фустани Плус Големина Цврст Памук Лен Свртете Јака Лабава Кошула Модни Секојдневни Фустани За Жени Зелена М

Скпблутн Летни Фустани 2023 Плус Големина Цврст Памучен Лен Одбијте Јака Лабава Кошула Модни Секојдневни

DEN 1.00

Обични Фустани За Жени Модни Жени Лабава В-Вратот Лето Цврст Краток Ракав Памук И Ленен Фустан Мујер

Обични Фустани За Жени Модни Жени Лабави Летни Летни Цврсти Памучни И Ленени Фустани Со Кратки Ракави М�

DEN 516.64

Летни Фустани За Жени Одблесокот Гроздобер Халтер BowKnot Матурска Замав Краток Ракав Полка Точка Печатење Партија Фустан

?? Добредојдовте во БУЛ ✮Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, тоа е наша че

DEN 2.67

Бикопу Женски Летен Фустан За Лизгање, Графички Фустан Со Замав Без Ракави Со Графички Принт Долг Фустан За Одмор

Женски Фустан За Лизгање, Графички Принт Со Графички Принт Без Ракави Летен Фустан За Лулашка Долг Фуст�

DEN 271.84

Долги Летни Фустани За Жени Плажа Жени У Вратот Долг Ракав Фустан Контраст Боја Жени Обични Долги Фустани Фустан Д ХХ-Голем

Долги Летни Фустани За Жени Плажа Жени У Вратот Долг Ракав Фустан Контраст Боја Жени Секојдневен Долг Ф�

DEN 1.00

Лилгиј Жена Моден Темперамент Еднобојни Долги Ракави V-Вратот Неправилен Набразден Фустан За Роденденски Фестивал

Жена Моден Темперамент Еднобојни Долги Ракави VВратот Неправилен Набразден Фустанкарактеристики : 1.It и

DEN 2.00