• Обновено
Санвиглор Мажи Викенд Багаж Мулти Џебови Патување Дуфел Торба Голем Капацитет Носење Торби За Теретана Вкрстено Тело Жени Платно Отстранлив Прилагодлив Ремен Гор

Санвиглор Мажи Викенд Багаж Мулти Џебови Патување Дуфел Торба Голем Капацитет Носење Торби За Теретана Вкрстено Тело Жени Платно

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Спецификации : Пол : Жени, Менматеријал : Платно Боја : Каки, Зелена, Црна, Кафеава, Темно Сива : 52х23х35см/20, 47х9, 06х13, 78"Тежина : 1,1 кг/2,42 lbsclosuture : Пролет, Лето, Aut, Зимски Стил : Патничка Торба, Торба За Викенд, Чанта, торба за вкрстено Тело, Торба За Рамо, Багаж, Торба За Носење, Торба За Спортска Сала, Торба За Ноќевање : 1. Модерен и лесен. Повеќе џебови за чување на вашите најважни работи и одржување на предметите организирани.2. Издржливи и лесни пакувани торби за дуфели за носење со години. 3. Голем капацитет, водоотпорен, удобен за патување.4. Повеќе Џебови. Оваа торба со дуфел ќе биде вашиот најдобар избор за патување.Пакетот вклучува : 1 x Патување Duffel Bag Notice : ве Молиме дозволете 1-3 CM се разликува поради рачно мерење.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Доволно пространа за сите ваши дневни најважни работи, како книга, облека, чевли, ipad, камера, пешкир, чадор, лаптоп и така натаму. Унисекс дуфел чантата е изработена од издржлива платнена ткаенина, водоотпорна, затворач на патент, доаѓа со ремен за рамо. Оваа спортска торба за багаж во теретана има мултифункционални џебови. Како багаж за држење, може да се користи и како валкан оддел за перење и чевли. Оваа торба преку ноќ за жени може да биде одличен придружник за теретана, работа, патување, бизнис, употреба на кампување и активности на отворено. Стилска и едноставна викенд торба за да ви овозможи организирано лесно патување. Никогаш надвор од мода!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Чаолеи Жени Мажи Вкрстена Торба За Рамо Црна Торба За Половината За Мажи Куче Одење Лесна Фани За Жени Мала Торба За Појас Со

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

DEN 160.00

Торба За патување Во Теретана - Торби За Викенд За Жени, Торба Преку Ноќ, Спортска Болничка Торба За Рамо , Виолетова црвена

1 Повеќенаменски Дизајн би можеле да го наречеме патна торба,а тоа е и торба за теретана.Нашите викенд т�

DEN 2.00