• Обновено
Зимски Плишан Шал Бањарка За долги Ракави Наметка Палто

Зимски Плишан Шал Бањарка За долги Ракави Наметка Палто

DEN 79.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Машка Зимска Издолжена Кадифен Шал Бањарка Домашна Облека Наметка Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Ткаенината што дише е удобна за носење, ветувам дека ќе ви се допадне 3.ПРАКТИЧНИ, НО УДОБНИ-Сега можете да бидете во топлина во студена зимска ноќ со вашиот телефон во близина. Лесно носете го телефонот, далечинскиот управувач или а во еден од двата предни џебови, а кога не го користите, брзо закачете ја густата наметка со удобната ткаена во кука 4.КОРИСНО-лесната, кадифена конструкција ќе ве натера да барате да ја облечете вашата кимоно наметка. Уживајте во релаксирачки ден лежејќи наоколу гледајќи ги игрите или само загрејте се кога ќе излезете од туш наутро. Опциите се така што може да ја соблечете удобната наметка кога ќе дојде време да тргнете на работа. 5.ЧУВАЈТЕ СЕ ПОКРИЕНИ-Сега не треба да се грижите дали вашата мека наметка ќе се лизне. Внатрешните врски обезбедуваат дополнителен слој на безбедност, така што нема да мора да се грижите ако ременот за врзување се врати. Одете наоколу во доверба знаејќи дека никому нема да давате шоу. Информации за производот : Сезона : Пролет, Winter Зима Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Домашен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, Убав ракав должина : Долг Ракав Одговара : одговара на вистинската Големина Дебелина : Средно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Компјутер Мажи Бањарка Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина Л 8 12 38 118см/46.46" 70см/27.56" 51см/20.08" 150см/59.06" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 ?Лесен Наредени Долна Жица Маица Градник. ?Машинско Перење. ?Мазни чаши за истакнување на природен изглед со лесно обложена подлога и долна жица. ?Проценти мешавина од памук и спандекс создавајќи мека, растеглива ткаенина за целодневна удобност и долговечност. ?Дебели Предни ремени кои ќе помогнат да се создаде лифт со целосна прилагодливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дозвола Летни Фустани За Жени Печатени Лажичка Вратот А-Линија Глуждот Должина Мода Ракави Фустан Греј С

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

DEN 47.84

Елитај Женски Врвки За Влечење Еластичен Појас Широки Панталони За Нозе Печатени Секојдневни Панталони

Женски Врвки За Влечење Еластичен Појас Широки Панталони За Нозе Печатени Секојдневни Панталоникаракт

DEN 3.00

Елитај Женски Цврст Памук Лен Еластичен Струк Секојдневни Прави Панталони Долги панталони палацо панталони за жени

Женски Цврст Памук Лен Еластична Половината Повик Директно Панталони Долги Панталони Опис : 1.It изработ�

DEN 79.84

Чипка Панел Јака Врвови Женски Блузи Женски Секојдневен Блузи Ракав V Вратот Мода Печатени Кошули Чипка Блузи Маица Пуловер

Чипка Панел Јака Врвови Женски Блузи Женски Секојдневен Блузи 3 / 4 Ракав V Вратот Мода Печатени Кошули Чи

DEN 79.84

Женски Ракав Кардиган Плетени Отворени Предни Блузи Обични Лабави Меки Удобни Исечени Врвови Од Кардиган Секојдневно Носење

Идеален е за работа, викенд излегувања, социјални настани и патувања Сезона : Пролет, Лето, Fall Пол : Женск�

DEN 1.67

Блузи со долги Ракави За Жени Елитај Женски Модни Печатени Врвови Обични Копчиња Надолу Јака Врвови Со Долги Ракави

Женски Модни Печатени Врвови Обични Копчиња Надолу Јака Долги Ракави Карактеристики : 1 Изработен е од в

DEN 2.33

Womenенски долги ракави врвови на Umitay umitay umенски моден случај со долг ракав, тркалезен скок во боја на вратот, пулвер,

Maseенски моден обичен лежерен долг ракав тркалезен скок во боја на вратот, пулвер со блузи : Увезен и блис

DEN 79.84

Honeeladyy Дозвола под 10$ Женски Чипка Хемиза Долна Облека За Se Babydoll Halter Ноќна Облека Теди Фустан Боди Исечоци Фустани

Долги Панталони Големина : И Големина : МАЛИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7088см / 27.5634.65 "Половина�

DEN 0.67

Комбинезони За Жени Облечени Во Еднобојни Оглавници Против Вратот Врзани Летни Ромпери За Жени Облечени

Полиестер Комбинацијата на мода и секојдневен стил Уживајте во гледањето и чувството на удобност на ул�

DEN 399.84

Honeeladyy попуст Зимски топли џемпери за жени urtleneck екипација плетен пулвер врвови цврста боја лабава блуза со долги ракави

Големина на врвовите на долгите ракави : Големина : Мала САД : 14 Велика Британија : 16 ЕУР : 43 Биста : 98см / 38,58

DEN 181.92

Хеи_к Жените Дама Лето Печатење Ракави Кошула Обичните Резервоарот Туника Блуза Кошула тренингот блузи за жени

Жените Дама Лето Печатење Ракави Кошула Повик Резервоарот Туника Блуза Кошула Ве Молиме проверете Ја Т�

DEN 31.84

Уимитај кошули со долги ракави за жени шема за печатење графички маички блузи случајни плус големина основни врвови пулвер

Кошули со долг ракав за жени шема за печатење графички маички блузи случајни плус големина основни врво

DEN 79.84

Hgw девојки облека зимска облека сетови Мало Бебе Деца Момче Девојче Качулка Цртан ФИЛМ 3D Уво Дуксер Блузи Облека

Големина : 73 Препорачана Возраст : 36 Месеци Биста : 62см / 24.4" Ракав : 24см / 9.4" Должина : 35см / 13.8" Висина : 6070см �

DEN 1.67

Женски Летни Комбинезони Лабави Панталони Маскирно Печатење Модни Секојдневни Едноделни Панталони

Женски Летни Комбинезони Лабави Панталони Маскирно Печатење Модни Секојдневни Едноделни Панталони Оп�

DEN 79.84