• Обновено
Снежна Цевка За Зима Среќни Надуени Тешки Снежни Санки За Деца и Возрасни

Снежна Цевка За Зима Среќни Надуени Тешки Снежни Санки За Деца и Возрасни

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Снежна Цевка За Зима Среќна Надувување 35 Инчни Тешки Снежни Санки За Деца и Возрасни Уживаат неограничено среќни : овој вид снежна цевка е вистинската големина за децата и нивните родители кои се обидуваат да ја вратат својата младост. Со цевка за снег, можете одлично да се забавувате и да се поврзете со најблиските луѓе. Совршен како подарок За Денот на Благодарноста или Божиќ! Ќе ви се допадне насмевката на нивните лица! Огромна снежна цевка : нашата снежна цевка е со дијаметар од 35 инчи и лесно може да издржува двајца возачи (родители и деца) или две деца во исто време. Доволно цврст за да издржи околу 600 фунти. Цврста цевка за Лизгање : Изработена од еколошки отпор, удар - пвц со дебелина од 0,6 см, дното и страните се високо на триење, абење, испакнатини и различни површини. За дополнително и подобрено искуство со снежни цевки, оваа снежна цевка има пар цврсти работни рачки. длабоките седишта ви овозможуваат и удобност за време на санкање! Третман на настинка : цевката може да Се толерира за скијање дури и на температури до -86 °F. направете ја зимата повторно среќна! Брза и дефлација : двојната брава гарантира дека е херметички. Лесно е да се надува и издува во дупка, така што Не Погоре се ослободува Кога се обидува да го затвори капакот. Кога ќе се издува, големиот отвор брзо ќе се издува. Нашата Снежна Цевка е опремена со пар цврсти пластични цврсти рачки за да се осигура дека вашето дете може да држи и држи. Најсоодветен за многу претпазливи родители. Материјал : Пвц Забелешка : Со Исклучок На Производите на инфлаторот вклучуваат : 1 Х Снежна цевка Снежна Цевка За Зима Среќни Снежни Санки На Надувување Од 35 Инчи За Деца и Возрасни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тојвиан Пвц Детска Снежна Цевка На Надувување Тркалезна Снежна Санка Со Рачки за Скијање Лизгање Снежни Игри

Опис Дали барате одличен начин да ги натерате децата повторно да бидат поактивни и да поминуваат повеќе

DEN 3.00