• Обновено
Женски Летни Фустани Секојдневен Цврст О-Врат Долг Ракав Неправилен Лабав Долг Фустан Бохо Фустан

Женски Летни Фустани Секојдневен Цврст О-Врат Долг Ракав Неправилен Лабав Долг Фустан Бохо Фустан

DEN 255.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова е одличен подарок за вашите љубовници или yourself.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Тип на шема : Цврсто Деколте : о-врат силуета : должина на Лабав Ракав : Долги Ракависпецијален Ракав/о-врат/неправилен дизајн на Спојување целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Должина : Долг Пол : Женска Сезона : Пролет/Лето /all Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет декорација : Хематеријал : Полиестер што добивате : 1 Х Фустан : Дневен/Секојдневен/Тип На Шема на Плажа : Цврст. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Забелешка : Поради Можните Физички Разлики Помеѓу Различните Монитори, Фотографијата На Производот Е Илустративна И Можеби Не Ја Одразува Точно Вистинската Боја На Примениот Предмет. Деколте : О-вратот. Целокупниот Стил Прикажан На Фотографијата Е Точен, Но Може Да Има Разлики Во Тоа Како Се Појавува Стилот За Време На Абењето. Ова Зависи од Другите Физички Променливи, На пр. Лична Големина На Телото, Обликот На Телото, Пропорцијата На Екстремитетите, Висината Итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женски Фустани Женски Елегантни Тркалезни Крпеница Без Ракави Принт Обични Фустани Фустани За Жени Црн ХХЛ

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 1.67

Женски Фустани Тркалезно Деколте Цветен Фустан Со Кратки Ракави Фустани Со Средна Должина А-Линија Виолетова Л

Детали за производот КАЗКСД Женски Фустани Тркалезно Деколте Цветен Фустан Со Кратки Ракави Фустани Со

DEN 0.33

Џамлинбо Боди Фустани За Жени, Пердуви Без Прерамки Со Пердуви Со Еднобојни Вечерни Забавни Миди Фустани За Вечерни Клубови

Фустани со боди За Жени,Пердуви Без Прерамки Без Ракави Со Еднобојна Вечерна Забава Миди Фустани Вечер �

DEN 0.67