• Обновено
Гибсон Елита Сохо Салон Нерѓосувачки Челик Рамни Садови Поставени Во Оф-Бело

Гибсон Елита Сохо Салон Нерѓосувачки Челик Рамни Садови Поставени Во Оф-Бело

DEN 527.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гибсон Елита Сохо Салон Рамен Сет доаѓа со рамен софтвер услуга за четири лица. Додадете поп боја на вашата маса со овој сет. Елитната колекција На Гибсон е изградена со квалитетни издржливи материјали за долготрајна употреба. Мазните дебели рачки се ergономски за удобно држење и имаат прекрасна сјајна завршница. Сетот доаѓа со четири вилушки за вечера, четири ножеви за вечера, четири лажици за вечера и четири лажички. Рачно миење само со благ сапун И исушете веднаш Димензии На предметот : 2,90" х 8,25" х 11,25"Тежина На Предметот : 2,40 фунти Боја : Надвор Од Белите Материјали : Не' рѓосувачки Челик И Пластика Само За Миење Раце-користете благ сапун и исушете веднаш услугата За Четиринаесет Вклучува : Четири Вилушки За Вечера Четири Лажички Лажички мерења на ставки : лажици за вечера : 8,25 Во Должина, 1,5 во ширина, 0,8 во висина, 4 инчи вилушка : 8 Инчи Должина, 0,9 во Ширина, 0,6 Во Висина, 4 Инчи Рачкаизменична Лажица : 6,2 Во Должина, 1,2 во ширина, 0,6 во висина, 3,25 Во рачкан Нож : 8,75 Во Должина, 0,7 Во Ширина, 0,5 Во Висина, 4 Инчи Рачка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дрвени Стапчиња За Јадење Лажица Вилушка Сет Садови Прибор За Патување За Кампување, Пикник, Канцеларија Или Дома

Тип на ставка : Комплет За Прибор За Дрво Материјал : Букова Боја На Дрво : Како слика (лажица) : 18,5х3, 5см / 7,

DEN 207.84

Вилушки За Вечера, Садови Од Нерѓосувачки Челик Лебедово Седиште Вилушка Лажица Креативни Лебед Садови Седиште

Нерѓосувачки Челик Садови Лебедово Седиште Вилушка Лажица Креативни Лебед Садови Седиште Опис :...

DEN 3.33

Сет За изгрејсонце Бебешки Садови Силиконска Рачка Против изгореници Мини Тренинг За Хранење Лажица Вилушка За Мало Дете

Опис : постојат карактеристики на дизајнот на рачката на цртаните филмови и мазниот раб, така што компле

DEN 527.84

дтидтпе нерѓосувачки челик вилушка лажица садови патување кампување прибор за јадење прибор за јадење

Со торбичка за носење, овој комплет за рамни садови е погоден за носење во ранец или чанта.Тие се без кор�

DEN 559.84