• Обновено
Ветеринарство Бела Чипка Чадор Лесни Деца Чадор Деца Фото Реквизит Додаток

Ветеринарство Бела Чипка Чадор Лесни Деца Чадор Деца Фото Реквизит Додаток

DEN 458.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис. Овој чадор од бела чипка е специјално дизајниран за деца и е изработен од висококвалитетни материјали. Тој е безбеден, лесен и може да се користи долго време. Таа има широк спектар на употреба. Може да се користи за детски сценски настапи, реквизити за снимање фото студио и украси за забави, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби. Карактеристики. - Боја : . Бело. - Материјал : Пластика, нерѓосувачки челик, чипка. - Големина : За . 50. 00Х50. 00Х42. 00см/. 19. 65Х19. 65Х16. 51инч. - Изработен е од висококвалитетни материјали и има долг работен век. - Гроздобер и класичен дизајн на чипка, нудејќи чипка сенка за да ја завршите вашата прекрасна фотографија. - Овој чадор е одличен за свадбена забава, фото реквизити, чајни забави или само за облекување. - Може да се користи како декорација на домашна градина, украси за забави, подарок за роденден и така натаму. - Исклучителниот и уникатен дизајн го прави одличен реквизит за сценски настапи и многу корисен. 1 х чадор. Изработен е од висококвалитетни материјали и има долг работен век. Гроздобер и класичен дизајн на чипка, нудејќи чипка сенка за да ја комплетирате вашата прекрасна фотографија. Овој чадор е одличен за свадбена забава, фото реквизити, чајни забави или само за облекување. Може да се користи како декорација на домашна градина, украси за забави, подарок за роденден и така натаму. Исклучителниот и уникатен дизајн го прави одличен реквизит за сценски изведби и многу корисен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мека Игралиште За Пена За Искачување И Ползење, Играчка За Качување Во Форма На Пена За Мали Деца, Блокови За Качување Меки

Спецификацијаимето на производот : Мека Искачување И Индексирање Пена Playset Place На Потекло : China Main Боја : Mu

DEN 1.33

Јткарпу Јога Панталони За Жени Фитинг Панталони Јога Панталони Со Висок Струк Фитнес Панталони За Теретана

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со огнено светло од Пазарот На Џојбај.Големина : XS

DEN 0.67

Компатибилен APC DELL SMART-UPS DL700I Батерија - Замена УБ Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува ДВА F До

Компатибилен APC DELL SMARTUPS 700 DL700 I Батерија Замена UB1290 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија (12v,

DEN 1.33

Шиктал Суета Столици, Суета Стол Со Грб, Шминка Стол Со Тркалезна Поместена, Бања Суета Стол Со Дрвени Нозе, Сива

Shictail ® РАЗНОВРСНА СУЕТА стол не Може да се користи како суета столче, оваа шминка стол може да се користи

DEN 0.33

Пиење Нуркач Конектор Пијалок Може Слама Нуркач Инка Прилог Бар Партија Пиење Алатка, Сина, Конектор

Опис : инката за пиење бар е дизајнирана да ви овозможи да пиете пијалок од конзерва побрзо и полесно.Пар

DEN 63.84

Јплзи Жените Оставаат Печатење Два Комплети За Жени Елек Без Ракави Врвни И Долги Панталони Секојдневна Облека

Надградете ја вашата гардероба со овој трендовски Лисја печатете дводелен комплет за жени Направено од

DEN 254.24

Женски Комбинезони Обични Шпагети Ремен Суспендер Широка Нога Лабави Комбинезони Ромпери Со Џебови

Пикадинис Женски Комбинезони Обични Прерамки За Ремени За Шпагети Широки Комбинезони За Широки Нозе Ро

DEN 199.52

Сузика Палецот Стабилизирање Заграда Палецот Поддршка Чувари Палецот Завој За Синдром На Карпален Тунел Артритис Тендинитис

Карактеристики : Може ефикасно да го стабилизира и поддржува слабиот палец без да влијае на преостанат�

DEN 142.24

Дозвола Женски Комбинезони Летни Широки Широки Џебни Џебни Панталони Комбинезони Памук Директно Нога Комбинезон

Рачно перење машина за перење, и висат сува Погоден за Плажа,Дом,Секојдневно,Работа,Одмор ,спорт,одмор,к

DEN 1.00

Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон Тиеток

Сезона : Четири Сезони џемпер елек мажи неонски елек смешни маици за мажи тексас кошула жени облечени бл

DEN 0.67

Sksloeg Женски Пилинг Блузи Плус Големина Леопард Тиква Печатење Краток Ракав V-Вратот Лесен Лесно Се Вклопуваат Кошули Маица

06" Рамо : 46см / 18 здравствен работник униформа пилинг сет женски пилинзи V Вратот Цртан Филм Модел Маици С�

DEN 95.84

Автомобилски Реле Стегач Извлекувач На Осигурувачи Автомобил Отстранувач На Возила Црвени Рачни Клешти Ј5Т2

Карактеристики : Едноставно олабавете го релето за да избегнете оштетување на релето.Клештите за отстр�

DEN 4639.84

Ск Жични Слушалки Динамична Музика Слушалки Уво Кука Спортски Слушалки Во уво Слушалки Во линија Контрола Со Микрофон

Карактеристики : СК8 ја прифаќа специјалната композитна дијафрагма со мала тежина и висока еластичност

DEN 176.96