• Обновено
Екосулиф?Пченкарен Скроб Плочи, 7

Екосулиф?Пченкарен Скроб Плочи, 7

DEN 223.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

"""Нашиот Пченкарен Скроб е решение без вина и достапно за хартија, пластика и Стиропор. Тоа?е направен од природен материјал од Пченкарен Скроб. Откако ќе бидат закопани во земја, овие производи ќе се разградат назад во земјата во рок од 6-12 месеци. Екосулифот Е Побезбеден за Вас. Побезбедно За Планетата. Суровини ? Пченка Микробранова Печка, Апсорбира висока топлина Подобра алтернатива на ПЛАСТИКА И ХАРТИЈА КЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ : ? Биоразградлив / Еднократна употреба ? Отпорен На Топлина ? Не-ГМО ? Безбедна машина за миење садови, безбедна за микробранова печка ? БПИ Сертифициран" Екосулајф?Плочи Од Пченкарен Скроб, 7", 20 Кт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Срца За Еднократна Употреба Хартија Валентин Партија Ручек Плочи,, Направени Од Хартија, Розова, 9 Од Амскан

Срца Хартија За Еднократна Употреба Чинии За Ручек За Вљубените, 18 Парчиња, Направени од Хартија Мерки 9"

DEN 2.67

Собири, салама и маслинки со сирење и крекери, фиока за Врховна партија Дели, пластична послужавник Оз

Од семејна игра ноќ до филмска ноќ до BBQ во задниот двор, Hormel Getsings Supreme Plastic Party Party Parts се вашите забавни...

DEN 159.04