• Обновено
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Грутка Нараквица

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Грутка Нараквица

DEN 6399.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Го прави прекрасниот подарок за себе, оваа едноставна, но софистицирана нараквица сигурно ќе импресионира. Оваа нараквица од 10 каратно жолто злато има прекрасни врски за дизајн на грутки ледени со висока полирана завршница за безвременски сјај што никогаш нема да стане досаден. Со преклопување на затворање на фаќање, оваа нараквица широка 10мм останува удобно на вашиот зглоб и доаѓа во должина од 7 инчи.Метална Тежина : 20,09 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Грутка Нараквица Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Преклопете Преку Фаќање Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен x 10mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 10к Жолто злато, Цврсто, Леано, Полирано, Преклопено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ѕвезда К Бел Топаз Трилион Триаголник Современ Дизајнерски Прстен Во Кт Роуз Злато Големина 4. Женски Возрасни

Оваа неверојатна Ѕвезда К Бел Топаз Трилион Триаголник Современа Гаранција Гаранција : оваа ставка е п�

DEN 4624.00

Блескави Колекција Стерлинг Сребрена Овална Цитрин Дами Пасијанс Невестински Ангажман Прстен, Големина 7

Оваа прекрасна ангажман Невестински Прстен функција 8х6 мм Цитрин во амбиент пасијанс Сите Цитрини се п�

DEN 5820.96

Дијамант Камен Крал 0. Кт Швајцарски Син Топаз Бел Дијамант 10к Жолт Златен Прстен Со Бели Златни Огради

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 2.00

Реал 14кт Роуз Голд Лтв Милграин Половина Круг Бенд Големина 7.5; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Реал 14кт Роуз Голд 3мм Лтв Милграин Половина Круг Бенд Големина 7 ПРЕМИУМ ПАКУВАЊЕ : ние се осигураме дек�

DEN 2640.00

Бел Природен Дијамант Гроздобер Стил Годишнина Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Бело Злато, Големина На Прстен-4

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

DEN 8191.84

4ctw Тркалезно Намалување Дијамантски Женски Кластер Невестински Свадбен Бенд Прстен Годишнина Солидна 14k Злато FG НАСПРОТИ

4ctw Тркалезно Намалување Дијамантски Женски Кластер Невестински Свадбен Бенд Прстен Годишнина Солидна

DEN 15999.84