• Обновено
Манго Хабанеро Сос

Манго Хабанеро Сос

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Свежо пулпа Манго, свеж лук, рачно сецкан бел кромид, жолт хабанеро пипер, природен овошен оцет, Свежо исцеден Сок Од Вар, рачно собрана белизејска морска сол. Чист Сос Од Манго Хабанеро. Состојки : Изберете Жолти Пиперки Хабанеро, Чисто Манго, Кромид, Клучен Сок од Вар, Оцет, Лук и Сол. Свежо пулпа Манго, свеж лук, рачно сецкан бел кромид, жолт хабанеро пипер, природен овошен оцет, Свежо исцеден Сок Од Вар, рачно собрана белизејска морска сол.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата