• Обновено
Малите Каснувања На ентенман Банана Мини Мафини, Торбички 8. Оз Кутија

Малите Каснувања На ентенман Банана Мини Мафини, Торбички 8. Оз Кутија

DEN 58.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Токму она што го чекавте! Децата ќе одат банани за Мафини Со Банана На Ентенман Малку Каснувања, а исто така и вие. Овие мафини со големина на залак го комбинираат нашиот рецепт за златен мафин со вкусот на вистински банани што ја наводнува устата. Само вистинската големина, ја прави совршената закуска или дома или во движење.Откако првпат беше воведен во 1999 година, повеќе од 10 милијарди закуски За Мали Каснувања На Ентенман со љубов се печени меки и влажни во нашата иновативна "пренослива торбичка" со вкус на добар избор. Сето тоа е дел од традицијата на квалитет што се наоѓа во секој производ на Ентенман печен внимателно секој ден. Земете кутија за вашата следна забава, спортски настан или ужина! Оваа ставка е Стабилна На Полицата. Опис На Големината : Редовно. Тип На Производ : Англиски Мафини Без Сируп Од Пченка Со Висока Фруктоза. Направено Со Вистински Банани. Нема вештачки вкусови или бои. Влажна и вкусна закуска за секое време од денот!. Совршен Дел Од Среќата!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата