• Обновено
Ханес Менс Х-Темп Глуждот Чорапи, 12-Пакет

Ханес Менс Х-Темп Глуждот Чорапи, 12-Пакет

DEN 191.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Машките Х-Темпирани Амортизирани Чорапи со Глужд Од 12 Пакувања Ханес Се дизајнирани да се прилагодат на температурата и активноста на вашето тело за да ве одржат ладни и суви. Уживајте во амортизираното дно на стапалото за целодневна удобност. Засилената пета и палецот ги прават овие чорапи дополнително издржливи. Фитилната Кул Ткаенина За Удобност, во комбинација со Нашата Фрешик Напредна Заштита од Мирис, ќе помогне во борбата против тие смрдливи стапала додека ги одржувате ладни и суви! Спандексот и Удобниот Спој на Прстите ќе обезбедат удобност и подобро вклопување. Одговара на машката големина на чевли 6-12. Панели за дишење. Поддршка За Лак. Фитил Кул Удобност Ткаенина. Х-Темп Технологија. Почнува кул. Одржува кул. Свежа Заштита ОД МИРИС на КОЕФИЦИЕНТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА. Амортизирано дно на стапалото. Содржина На Ткаенина : Памук 45%, Полиестер 53%, Најлон 1%, Спандекс 1%. Нега на ткаенина : ладно миење Во Машина со слични бои. Не користете омекнувач. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува медиум. Не пеглајте. Земја на Потекло : Ел Салвадор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машки Големи Мрежести Транспарентни Гаќи Со Низок пораст Со Низок пораст У-Конв 3Д Боксер Гаќи Краток

Опис : Материјал : Полиестер Стил на производ : Меки и пријателски за кожата, секојдневни спортови, секси

DEN 479.84