• Обновено
Високи Планински Зачини Летен Колбас Зачини Комплет

Високи Планински Зачини Летен Колбас Зачини Комплет

DEN 119.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Комплетот За Зачини За Зачини за Колбаси со Високи Планини содржи се што ви треба за да направите вкусна летна колбас во вашиот дом. Вклучува две вреќи од 10 мл гурмански зачини, две вреќи со јаворов лек, 10 обвивки и комплетен сет на упатства. Овој комплет за правење колбаси доаѓа со доволно залихи за зачинување до 30 килограми месо. Високи Планински Зачини Летен Комплет За Зачини За Колбаси : Летниот комплет за колбаси ви овозможува да направите вкусна зачинета летна колбас во вашиот дом. Забавен, лесен и економичен комплет сезони до 30 килограми месо. Содржи две вреќи од 10 мл гурмански зачини, две вреќи со јавор од 4,2 мл, 10 чаури со капацитет од 3 килограми 2,5 инчи и целосен сет на упатства.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата