• Обновено
Букер Обичните Жени Модни Девојки Ретро Солидна Мачка Раб Поштенски Торба Торби

Букер Обичните Жени Модни Девојки Ретро Солидна Мачка Раб Поштенски Торба Торби

DEN 606.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Обичните Жени Модни Девојки Ретро Солидна Мачка Раб Поштенски Торби Чанти. Материјал : СТП. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 560гр. За Дневни Или Викенд Патувања Со Надворешен Џеб За Вашиот Телефон, Затворање Со Патент И Еден Голем И Два Помали Внатрешни Џебови, Оваа Дизајнерска Мала Платнена Торбичка Уредно ќе Ги изедначи Вашите Предмети. Женската Чанта Е Со Димензии 13 На 5 На 9 Со Ремен За Чанта За Криење Биволи Долг 8. РАЗНОВРСНА Тоа е Разноврсна Секојдневна Торба со Прилагодлив Ремен Што Ви Овозможува Да Ја Користите Како Торба За Патување, Торба За Рамо Со Прашка, Работна Чанта, Торби за Пазарење, Торба за Родители . Пренослив Е, Преполн со Карактеристики За Патување и Материјали за Вода. Со Тоа, Лесно Можете Да Преминете Од Канцеларијата Во Пообичен Амбиент, Беспрекорно. ВКЛУЧУВА Чанта Со Прилагодлива Футрола и Два Клуча. ЛЕСЕН Засилувач УДОБЕН тоа е 0,3 КГ 0,35 КГ, Супер Лесен, Но Студија.Нашите Ремени За Рамо Се Проширени И Задебелени, Едната Страна Од Најлонот И Другата Страна На Памукот. Значи, Тоа Е Удобно За Вас Дури И Долго Време Патување. Практично Ременче За Рамо : Лесно Можете Да Ја Ременот За Рамо Од Долго Вкрстено Тело До Под Рака Краток Ремен За Рамо Малата Подлога За Ремен Го Прави Удобен За Носење, Добар Избор За Патување, Шопинг И Работа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Цветна Почетна Платнена Торбичка, Со Дизајн Шема Отпечатена За Жени Кои Купуваат, Торбичка За Повеќекратна Употреба,Торба За

Карактеристики : Оваа платнена чанта е лесна и удобна, лесна за носење Нашата платнена торбичка е соврш�

DEN 335.84

Цвет Капчиња Шопинг Торба Торба Ретро Мода Плетена Чанта Шупливи Рамо Торба Женски Плажа Женски Чанти, Браун

Опис Име На Предметот : Торба За Рамо Материјал : Полиестер Пол : Жени Стил : Јапонски Корејски Стил Карак�

DEN 0.33

Време И Тру Пливање Торба За Плажа Костим За Капење Мрежеста Торба За Складирање Голема Мрежа Патување Спортска Чанта Џебови

Торба За Пливање Торба За Капење Торба За Складирање Мрежа Голема Мрежеста Спортска Чанта За Патување 9

DEN 192.00

Авамо Жени Тоте Патент Чанта Прилагодлив Ремен Рамо Торба Класичен Торба Моден Паричник Црна Никој

Спецификации : Пол : Жени, Дами Боја : Виолетова, Зелена, Сина, Уцена : Оксфордвајт : 0,66 lbs Size : 34x12x27cm / 13, 4x4, 7x10

DEN 303.68

Фронтвалк Дами Торба Торба Мулти Џебови Торби За Рамо Голем Капацитет Ретро Чанта Врвот Рачка Жени Кафеава

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Црвено Вино, Светло Сива, Зелена, Сина, Црна, Розова, Кафеава, Кафе, С

DEN 367.84

Кокопеунт Унизе Патни Торби Мека Кожна Торба За Рамо Супер Чанта Со Голем Капацитет Женска Нова Едноставна Мултифункционална

Потекло : Континентална Кинеска : Хебејлининг Материјал : Полиестерплас На Потекло : ТОЈ Беи Провинцијао

DEN 399.84