• Обновено
500мл Пластични Празни Шишиња За Еднократна Употреба Проѕирни Шишиња Со Вага

500мл Пластични Празни Шишиња За Еднократна Употреба Проѕирни Шишиња Со Вага

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Описr. r.Ова е збир од 10 празни шишиња за држење пијалоци. Изработени од пластика, лесни и издржливи. Транспарентен изглед, погоден за да ги видите пијалоците внатре. Со овие празни шишиња, можете да носите сок, млеко и други пијалоци на отворено погодно.R. r. Карактеристикиr. r.- Боја : Транспарентна.р. - Материјал : Пет Пластика.р. - Големина : Околу 21х6, 5х5, 5см/8, 25х2, 55х2, 16 инчи.р. - Изработен од висококвалитетна пластика, цврст и издржлив.р. - Фина изработка, едноделно обликување, удобно чувство на рака.р. - отпорност На Висока температура, висока преносливост, екстра густа, безбедна и сигурна.р. - Транспарентни шишиња, погодни за сите видови пијалоци од сокови .р. - може да се користи постојано, безбеден и еколошки.р. - Безбеден И хигиенски, висока јачина,добра цврстина . Изработени од висококвалитетна пластика, цврста и издржлива. |Фина изработка, едноделно обликување, удобно чувство на рака. |Отпорност на висока температура, висока преносливост, екстра густа, безбедна и сигурна. |Транспарентни шишиња, погодни за сите видови пијалоци со сокови. |Може да се користи постојано, безбедно и еколошки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Силиконско Шише За Патување Отпорно На Истекување Полнење Тоалети Цевки За Тоалети Лосион Контејнери За Течен Шампон

Опис Дали барате шишиња за складирање што може да се полнат за патување? Овие шишиња за патување ќе бида�

DEN 223.84

Шише Со распрскувач со воздушна четка 20мл Проѕирна Проѕирна Празна Тегла Со Шише Со Распрскувач Со Распрскувач Со Стандарден

шише со распрскувач со воздушна четка 20мл Проѕирна Проѕирна Празна Тегла Со Шише Со Распрскувач Со Расп

DEN 185.44

Пет Пластични Празни Контејнери За Складирање Шишиња Со Капаци Капи Пијалок Пијалок Шише Сок Шише Тегла

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Со Аксифакторифицирање од Пазарот На Џојбај.Оп�

DEN 2.00

Јуне 12мл Elпски Стил Елегантно Есенцијално Масло Шише Стакло Пополнете Лесно Празно Шише Со Парфем За Патување

Опис : ова шише со есенцијално масло е направено од подебело стакло за да се спречи лесно кршење, спречув

DEN 0.67

Трендбо Пластични Празни Шишиња Со Капаче За Пумпа За Патка За Шампон, Лосиони, Течен Сапун За Тело, Крем

"Карактеристики : пет пластично шише со цилиндар Со капаче За превртување Лесно за употреба и чисто за п�

DEN 575.84

Оз Пластични Контејнери Со Капаци И Етикети Бпа Слободен, Јасно Празни Полнење Круг Оз Пластични Тегли Со Капаци За Козметика,

ПАКЕТ СО СУПЕР ВРЕДНОСТ : ќе добиете 12 проѕирни пластични садови со црни капаци и 12 етикети Секој контеј�

DEN 0.67

Шише Диспензерот Пумпа Шишиња Сапун Лосион Полнење Шампон Патување Течност Празен Метал Држач Притиснете Контејнери Пена

Опис Оваа ставка е креативно шише за издавање течност за лосион, средство за дезинфекција сапун или дру�

DEN 223.84

Шише Со Спреј Од 30 мл Преносливо Шише За Рециклирање Миленичиња И Преносливо Шише Со Спреј За Чистење На Домот Под флаширање

Карактеристики : Има многу намени Може да се користи за дистрибуција на течности како што се лосион, шам

DEN 167.68

GeweYeeli Преносни Шминка Козметички Тоалет Патување Миење Четка За Заби Торбичка Организатор Торба Случај Чанта

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет.Мултифункционална торба за складирање.Отворање на цртеж за лесен п

DEN 207.84