• Обновено
Ведолај Момче Палто Момче Fall Долг Ракав Копче Пред Ревер Јака Јакна, Зелена 18-Месеци

Ведолај Момче Палто Момче Fall Долг Ракав Копче Пред Ревер Јака Јакна, Зелена 18-Месеци

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мали Деца Бебе Девојчиња Момчиња Зимски Топли Цврсти Палта Уши Со Качулка Обложена Јакна Надворешна Облека Мали Момчиња Зимски Палта 5тматеријал : Полиестер . Стил : Мода. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : МАТЕРИЈАЛ Со Долги Ракави : оваа јакна за кошула за момчиња е изработена со висококвалитетна ткаенина. Мека, лесна и удобна за носење. КАРАКТЕРИСТИКА : Висококвалитетна Ткаенина, Цврста Боја, Јака Надолу, Долги Ракави со Манжетни Со Копчиња, Затворање На Копчиња, 2 Џебови За Гради, Основен Стил, Облека За Облека За Момчиња. ПОЈАВУВАЊЕ : можете да го спарите вашето дете во оваа кошула со копчиња со копчиња со различни резервоари, панталони, фармерки, џегинг,здолништа, патики за да го комплетирате секојдневниот изглед. ПОВОД : детската модна кошула е совршен избор за секојдневно носење на вашето дете, одмор, активности на отворено, училиште, роденденска забава, патување, пикник,полуформални прилики и какви било други специјални прилики во пролет ,umn и зима. СОВЕТИ : палтото За Момчиња може да се пере во машина и рачно да се мие, лесна нега, кога купувате детска зимска водоотпорна надворешна облека, ве молиме погледнете ги информациите за големината на сликата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Девојки за детско место бебе и мали деца со долги ракави и долги панталони се вклопуваат во памучни пижами, новороденче - 6t

Детско место за девојчиња за бебиња и мали деца цвеќиња "Убава како мама " Долг ракав и долги панталони с�

DEN 1.00

allshope Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Елка Печати Долги Ракави Блузи И Зелени Панталони Облека За Спиење

Божиќ Семејство Пижами Појавување Сет Елка Печати Долги Ракави Блузи И Зелени Панталони Облека за спие�

DEN 1.33

Денот на Детското место Денот на Денот на в Valentубените, цврсто срцево графичко со целосна должина, големини XS-XXL

Графичкото нозе на Детското место на Детското девојче за девојчето е совршено за празнични настани...

DEN 2.33