• Обновено
Бикоасу Клиренс Женски Фустан За Сонце Без Ракави Без Врат Цветен Џеб Лето Полиестерски Мини Фустани Сини 3XL

Бикоасу Клиренс Женски Фустан За Сонце Без Ракави Без Врат Цветен Џеб Лето Полиестерски Мини Фустани Сини 3XL

DEN 527.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Женски Летен Лежерен Моден Фустан Со Цветен Принт Без Ракави Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 6 : 34 Биста : 90см/35.43" Половината : 72см/28.35" Колк : 108см/42.52" Должина : 87см/34.25" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 8 : 36 Биста : 96см/37.80" половината : 78см/30.71" Колк : 114см/44.88" Должина : 88СМ/34.65" Големина : л сад : 8 велика британија : 10 : 38 Биста : 112см/44.09" половината : 84см/33.07" Колк : 120см/47.24" Должина : 89см/35.04" Големина : Xl Сад : 10 велика британија : 12 : 40 биста : 118см/46.46" половината : 90см/35.43" КОЛК : 126см/49.61" должина : 90см/35.43" големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 14 : 42 Биста : 124см/48.82" Половината : 96см/37.80" Колк : 132см/51.97" должина : 91см/35.83" Големина : Хххл Сад : 14 Велика британија : 16 : 44 Биста : 130СМ/51.18" Половината : 112см/44.09" Колк : 138см/54.33" Должина : 92см/36.22"Ако Наидете На Какви Било Прашања Во Врска Со Производот, Слободно Дојдете Кај Нас И Ние Ќе Ви Обезбедиме Решение Во Рок Од 24 Часа.Уживајте во вашиот шопинг. В-Вратот Без Ракави Сонце Фустан Цветни Мини Џеб Лето Мини Фустани Цветни Сонце. Летен Џеб Цветни Сонце Цветни Ракави V-Вратот Сонце Фустан Мини Мини Фустани. Мини Џеб Сонце Цветни Ракави Цветни Мини Сонце Фустан V-Вратот. Цветен Мини Џеб За Сонце Летен Фустан За Сонце Без Ракави Фустан Со Врат. Фустан За Сонце Без Ракави Мини Цветни Џебни Летни Фустани Со Врат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Гдфун Мода Еднобоен Џебен Копче Со Тркалезен Врат Лабав Памучен Ленен Летен Фустан Со Кратки Ракави За Жени женски фустани

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95см / 37.40" Ракав : 27.5 см / 10.83" Рамо : 40см / 15.75" Половината :

DEN 1.67

Whlbf Женски Фустани Дозвола под $ Летно Сметање На Времето Плус Големина Фустан За V Вратот Обични Сарафани Џебно Колено Краток

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата пр�

DEN 431.84

Летни Фустани Трендовски Бодикон Ручен Халтер Мини Партиски Клуб Макси Фустан Со Ракави Ситни Бели М

Женски Фустан Bodycon Ruched Мини Партија Клуб Фустан Материјал : памук Боја : како што покажува сликата, (порад

DEN 319.84

Базиреј Женски Фустани Жени Екипажот Вратот Краток Ракав Солидна А-Линија Фустан Женски Повик Памук Џеб Влечење Качулка Копче

Тип На Ставка : Цврст Фустан Во АЛинија Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Должина На Памучна Об�

DEN 399.84

Летни Фустани За Жени Сарафан Без Ракави В-Врат Врвка Половината Плажа Секојдневен Ремен Мини Фустан Со Џебови

Добредојдовте во lyii продавница, ви посакувам среќен шопинг✮нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 271.84

Женски Моден Фустан Дама Лежерна Стилска Облека 50 ТИ Гроздобер 1950 Ти Рокабили Партија Жени Елегантен Сарафан Женски Фустани

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Должина : 97см / 38.19" Половината : 70см / 27.56" Рамо :

DEN 0.33

Лументо Жени Хавајски Партија Сарафан Кафтан Без Ракави Екипажот Вратот Фустани Боемски Бохо Фустан

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Екипажот Вратот Макси Фустан, Без Ракави Кафтан Фуста�

DEN 479.52

Капрезе Женски Кратки Мини Фустани Сарафан Со Еднобојна Боја Фустан За Вратот На Екипажот Широк Црн М Без Ракави

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан, Са

DEN 335.84

Фустан Мода Нов Репер ХИМИВЕЈ Женски Летен Фустан На Плажа Без Ракави О Миди Фустан На Вратот Секојдневен Сарафан Разнобоен

Изработен од висококвалитетна ткаенина, овој фустан е удобен за носење и одговара на облините на вашето

DEN 319.84

Базиреј Лето Женски Краток Ракав Круг Вратот Миди Фустан Женски Темперамент Еднобоен Замав Фустан Црвен 4XL

Тип на ставка : Женски Круг Деколте Миди Фустан Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол

DEN 0.67

Женски Фустани Дами Мода V Вратот Чипка Со Долги Ракави Реси Долг Фустан Фустан На Плажа Секојдневни Фустани За Жени

Големина : С Биста : 8888см / 34,6534,65" Рамо : 3838см / 14,9614,96" Ракав : 5555см / 21,6521,65" Должина : 140140см / 55,12" Големина : М Б�

DEN 574.08

Беивеи Дами Хавајски Возбуда Летна Плажа Сарафан Чипка Кафтан Краток Фустан Женски Ракав Вечер Мини Фустани

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сара�

DEN 479.84

Бомото Дами Маица Фустан Цветни Печати Кратки Мини Фустани V Вратот Сарафан Замав Плажа Портокал XL

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Ти�

DEN 463.84