• Обновено
Плано Стовавеј-фиксни прегради

Плано Стовавеј-фиксни прегради

DEN 1919.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Јасната Фиксна Кутија за Комунални Услуги на плано гарантира дека вашето справување е целосно заштитено. Системот За заклучување На Бравата обезбедува дополнителна безбедност, уверувајќи дека мамките и преносот остануваат ставени, дури и ако се фрлаат наоколу додека се користат или се пријавуваат до вашата дестинација. Јасниот капак овозможува лесен пристап до мамката што ја барате. Плано Стовавеј-6 фиксни прегради.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата