• Обновено
Studebaker Sb3703pb Лично Џогирање Цд Плеер Со Фм Плл Радио

Studebaker Sb3703pb Лично Џогирање Цд Плеер Со Фм Плл Радио

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој Цд-Плеер За Лично Џогирање Studebaker Со Fm Pll Радио ви овозможува да ги понесете Вашите Цд-А кога сте активни. Со вграденото радио, имате избор да ги слушате или Вашите Цд-А или подесување во вашите локални радио станици за да слушнете временски услови или спорт. Користете ги изгорените Цд-А со вградената компатибилност ЦД-Р/R и слушајте ги вашите омилени мелодии. Фм Плл Радио. 60-сек Заштита Против прескокнување. Компатибилен Со Цд-р /w. Компатибилен Со 5" И 3 " Диск. 24-песна Програмабилна Меморија. Мултифункционален, Целосен Цифрен Лцд-Дисплеј. Дббс Бас Поттик Прекинувач. Слушалки Џек. Дц Влез Џек. Мини Usb Порта, Така Што Единицата Може Да Се Напојува Преку Компјутер Или Кој Било Друг Usb Извор На Енергија. Напојува Со 2a Батерии (Не Се Вклучени). Розова/црна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата