• Обновено
Педорт Спортски Градници За Женски Женски Магичен Лифт Со Целосна Фигура Плус Големина Беспрекорен Безжичен Грб Близок Спортски Градник Беж, С

Педорт Спортски Градници За Женски Женски Магичен Лифт Со Целосна Фигура Плус Големина Беспрекорен Безжичен Грб Близок Спортски

DEN 792.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Halterneck Спортски Градник Без Грб Фитнес Bustier Женски Поместена Притисни Градник Без Долна Жица Спортски Градник Врвот Јога Градник Средна Поддршка Тренингот. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 220гр. големина На Пакетот : 30х25х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 61см/24.02" Должина : 38.5 см/15.16"Големина : М Биста : 67см/26.38" Должина : 39.5 см/15.55"Големина : Л Биста : 73см/28.74" Должина : 40.5 см/15.94"Големина : XL Биста : 79см/31.10" Должина : 41.5 см/16.34" овој градник за затворање на предната страна за жени е изработен од лесен за Кожата, високо еластичен материјал кој е мек, дише и Прави Да се Чувствувате Удобно Да го Носите цел ден. Удобните градници за жени безбедно се вклопуваат на сите вистински места, затоа збогувајте се со непријатност, стискање, чешање и гребење.Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини пред да нарачате. Се препорачува да се постави нарачка една големина поголема од вообичаеното. Овој V градник за вратот за жени нискиот Дизајн На V-деколте на долната жица го прави дише и ги подобрува облините на градите. Погоден е за носење со секоја облека од деколте. Тоа е идеалниот градник кој одлично оди со секоја облека. Ремените за рамо и задната тока може лесно да се прилагодат, што ќе ви овозможи да го прилагодите овој удобен градник во удобна положба и да го прицврстите без да се плашите да се лизнете. Меките чаши што дишат нежно ги гушкаат градите и обезбедуваат чашите да не се лизгаат надолу. Полу-фиксни чаши е многу погодно за прилагодување на чашите по миењето. Мазниот микрофибер се чувствува мек против кожата, ја поддржува вашата природна форма и ги прави нараквиците за жени лесни и смирувачки на допир.Ткаенината на нашиот беспрекорен градник е мека како свила, еластична и мазна. Остава нула траги и ви дава удобно чувство "едвај-таму".Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини пред да нарачате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Акихол Жени Плус Големина Женски Градници Удобен Моден Градник За Длабоки Чаши Крие Градник За Градник Со Целосна Покриеност

Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Шарени Печатење Дише Собира Долна Облека Удобност Градник Жени Т�

DEN 0.33

Патоллавски Спортски Градници За Жени, Спортски Градник Со Прерамки Со Чаши За Јога Танц Тренингот Фитнес Влијание

Патоллав Спортски Градници Пакет За Жени, Прерамки Спортски Градник Со Чаши За Јога Танц Тренингот Фитн

DEN 351.84

Женски Градник Удобно Собирање Нелизгање Без Ремен За Рамо Без Челичен Прстен Спортски Градници Без Траги Пролет Лето За Жени

Големина : М Под Биста : 5666см / 22.0525.98" Големина : Л Под Биста : 6070см / 23.6227.56 "Големина : XL Под Биста : 6474см / 25.2029

DEN 399.84

Кносфе Спортски Градници Со Големо Влијание За Жени Беспрекорен Крст Крст Плус Големина Цврст Удобен Јога Градник

Големина : S Биста : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 75cm / 29.53" Големина : L Биста : 80cm / 31.50 "Големина : XL Биста : 85cm / 33.46

DEN 2.67