• Обновено
Примарни Сребрени Сребрени Сини Обетки Од Јаспис

Примарни Сребрени Сребрени Сини Обетки Од Јаспис

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете модерен стил на вашиот изглед со овие сини обетки од јаспис. Висат по стерлинг сребрени француски жичани спојки овие впечатливи шарени обетки сигурно ќе бидат добредојден додаток на секоја колекција накит. Овие обетки создаваат шик и трендовски изглед.Метална Тежина : 0,89 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Капка И Данглегендер : женско затворање : Кукаметал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 49мм х 22ммсолидна сина Јаспис вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, Цврста, француска Жица, Јаспис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тојела Микро Инкрустирани Обетки Со Ѕвезди И Месечини Темперамент Едноставни Обетки За Девојки Сребрени

Информации за производот : Стил : корејски стил / корејски стил материјал : процес На Третман Со Легури : г

DEN 2.00

Скапоцен Камен Кралот Стерлинг Сребрена Праска Нано Морганит И Сина Танзанит Приврзок Обетки Накит За Жени

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 3.00