• Обновено
Brinley Co. Women'sенски мат зашилен пумпи за каиш на глуждот

Brinley Co. Women'sенски мат зашилен пумпи за каиш на глуждот

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете разноврсни пумпи во вашиот стил со шик пумпи од Brinley Co. Овие разноврсни пумпи за отсекување се одликуваат со врвни кожени кожни кожени кожени, кои истакнуваат елегантен стил на пресек и дизајн на преклопување што се поврзува со задните потпетици. Необичните потпетици и класичните прсти во форма на бадем го комплетираат изгледот. Подложните табани создаваат удобно абење што се спарува со разноврсен и елегантен дизајн на овие пумпи-суштински пумпи. Овие пумпи чевли со укажани пети изгледаат одлично облечени со елегантни панталони, или здолниште со молив и кошула со копче надолу за да создадат прекрасен стил од ден до ноќ. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата