• Обновено
Мек кадифено тросед кревет за спиење со лумбална перница домашна дневна соба кауч кревет челична рамка

Мек кадифено тросед кревет за спиење со лумбална перница домашна дневна соба кауч кревет челична рамка

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Овој прекрасен полк и притисок Функционален софа кревет е дизајниран и се гради на метална база.Pull-out заспано е погодно да се наметнува и да се повлече и е компактен и заштеда на простор. Софата креветот е добар мебел кога има некој да го посети и да спие преку. Спецификација : Материјал : Velvet.Overal со задната перница : 57x33x33 .75 инч.Сиспитана Големина : 68x50.4x24 инчи. Оршка Висина : Подот до АРМ : 25,5 инчи. : 250 bs/seat.note There може да биде малку искривувања во боја заради различни компјутерски резолуции. Може да има мали грешки како резултат на различно мерење на рацете. Пантажа вклучен : 1x софа кревет. Мека кадифена софа креветот за спиење со 2 лумбална перница домашна дневна соба кауч кревет челична рамка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата