• Обновено
DesignArt 'Апстракт букет цветни ботанички цвеќиња, модерни врамени платно wallидни уметности за печатење

DesignArt 'Апстракт букет цветни ботанички цвеќиња, модерни врамени платно wallидни уметности за печатење

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа исклучителна букет цветни ботанички цвеќиња врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност Giclee се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашите ликовни уметнички отпечатоци од платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Цветни, апстрактни. - Боја : Мулти-боја. - Премиум квалитетен памучен платно . - пристигнува подготвени да висат на wallидот. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DesignArt 'Yellowолти и сини диви цвеќиња и трева гурач' Традиционална врамена платна wallидна уметност печатење

Оваа исклучителна сина и жолта дива цвеќиња и трева гурач, врамени платно уметност, носи убавина во ваши

DEN 1.33

Stuple Industries модерни овци задебелени црвени сликички животни и инсекти кои сликаат златен пловиј врамен уметнички печатен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67

Дизајн на „Свежо племенски вињета Дизајн на венци од диви шумски велосипедии на бело II“ Традиционално врамен уметнички принт

Оваа извонредна свежа племенска вињета Дизајн на венец од диви шуми II, врамени wallидни уметности се печа�

DEN 671.84

DesignArt 'Шарен бухо пердув поставен на бело vi' bohemian & еклектично врамено платно wallидно уметности печатење

Овој исклучителен шарен Boho Feather Set VI Framed Canvas Art носи убавина во вашиот дом и канцеларија Секоја наши печат

DEN 1.67