• Обновено
Wacky Mac Veggie Spiral, Оз

Wacky Mac Veggie Spiral, Оз

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Направете ги омилените јадења со тестенини со будни спирали на Мек Веги. Користете ги во рецепти кои повикуваат на макарони, шпагети или мостолии. Тие исто така се вкусна алтернатива на традиционалните тестенини од јајца и тестенини од јајца од Клуски. Додадете ги омилените сосови или уживајте во нив сами со стопен путер. Чувајте будни тестенини на Мек, 12 мл, 12-пакувања, на рака во кујната, оставата, чајната кујна за планирање на оброците. Wacky Mac Veggie Spiral : Збогатени премиум тестенини спирали изработени од Дурум Семолина. Кошер. Состојки : Семолина со железо, тиамин, фолна, киселина, рибофлавин, ниацин), прашоци од домат, репка и спанаќ. Содржи пченица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тестенините Moderna Starвезда се претпочитаат многу генерации, направени од тврда пченица со погодна големина на оз. За

Ѕвезди Макарони Тестенини ЛА MODERNA ЅВЕЗДА ТЕСТЕНИНИ, 7 МЛ : Направени од 100% Тврда Пченица Најпосакуваниот

DEN 1.00