• Обновено
Рустикална партија на пазарот, 16oz

Рустикална партија на пазарот, 16oz

DEN 56.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Рустикалниот дел од пазарот на пазарот е рустикален леб буле со крцкава надворешна кора и мек ентериер. Се пече свежо во продавница не содржи вештачки бои или вкусови и нема конзерванси. Bule Partage Partage.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата