• Обновено
Екстремно движење на Ли Машка директно вклопување во џеб, пантолона

Екстремно движење на Ли Машка директно вклопување во џеб, пантолона

DEN 590.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Екстремно движење на Ли Машка директно вклопување 5 џебни пантолони панталони, екстремно движење директно вклопување 5 џебни панталони имаат екстремен флексиран лента за половини, направени од ткаенина за перформанси за крајна удобност. Дополнителни детали за дизајнот вклучуваат копче Gusset и иконски хардвер Ли. Без разлика дали се на патеката или околу градот, ова се пантолоните за вас. Перформанси Би-лента екстремна флексибилна плетена лента за половината. Копче и летање со патент. Ли иконски хардвер. Ли иконски џеб на колкот. Памук 97%, спандекс 3%. Стил# 2017525.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата