• Обновено
Бесплатно собрание на мажите секојдневен џемпер за екипаж со долги ракави

Бесплатно собрание на мажите секојдневен џемпер за екипаж со долги ракави

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Класичен главен. Секојдневната кошула на екипажот од слободното склопување беше направена за секоја гардероба со обична леснотија. Се одликува со одлично вклопување, V-insert на вратот и ребрата за тоа, за тоа, собрано да се погледне со минимален напор. Исклучиво на. Материјал : 83% памук/17% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести екипа со V-Insert; Ребрести странични панели и полите. Машки секојдневен џемпер на екипажот со долги ракави од слободно собрание.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Voguele Mens летни врвови со цврста боја мускулни кошули екипаж резервоарот за вратот фитнес маица лесна маичка темно сива 5xl

Пол : Маж човек, господин, маж, момчиња, машки резервоари, маички со мускули, мета за спортски тренинзи, ле

DEN 345.44