• Обновено
24Севен облека за удобност со кратки ракави за мидиски фустан со џебови со џебови

24Севен облека за удобност со кратки ракави за мидиски фустан со џебови со џебови

DEN 607.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Совршено полирано овој фустан за скејтер во миди со должина е достапен во најразлични убави бои! Овој породилен фустан од Flare се одликува со плетенка на половината, џебовите, vneck, MIDI должина и дизајнот на кратки ракави. 24Севечна облека за удобност Краток ракав мајчински миди -скејтер фустан со џебови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

24 -тина облека за удобност се вклопуваат и фустан за породилно работење на коленото со должина на коленото

Шармантен и сладок овој разгорен породилен мини фустан за жени е лето што мора да го има! Одликувајќи се

DEN 255.84