• Обновено
Единствени поволни цени за женска облека за спиење, џогирање на дното на јога, широки панталони за нозе

Единствени поволни цени за женска облека за спиење, џогирање на дното на јога, широки панталони за нозе

DEN 3.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие панталони за пижами за жени за жени се конструирани од еластична половината и широки нозе, што ги прави погодни да се вклучат/исклучуваат, да ве одржуваат убави и удобни цел ден. Одликувајќи се со цврста боја, затегната ткаенина и палацо панталони дизајн, меко и удобно, правејќи да се чувствувате пријатно цела ноќ, да уживате во удобен сон и сладок сон. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно релаксирање, попладневно попладне, или релаксирачка бања, меката и лесна женска облека за спиење секогаш можеше да ве придружува. Овој дневен сет е совршен за забавни забави, пижами ноќи или дневно носење или како подарок за празник за Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ или роденденот. 95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Цврста боја. Сите сезони. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Единствени поволни цени за женска облека за спиење, џогирање на дното на јога, широки панталони за нозе

Овие панталони за пижами за жени за жени се конструирани од еластична половината и широки нозе, што ги п�

DEN 400.00

Letterенски летен моден моден трендовски широк нозе јога панталони женски плус големина памук панталони панталони жени облека

1 компјутер панталони панталони жени плус големина плус големина зимска облека плус големина удобна та�

DEN 3.00