• Обновено
Swiffer Extreme Filter Air Filter, Merv 11, 12 24 1

Swiffer Extreme Filter Air Filter, Merv 11, 12 24 1

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Филтерот за внатрешни работи на „Swiffer Extreme Collector“ вклучува специјално дизајниран, комерцијален медиум што ги подобрува неговите можности за држење прашина. Во рамките на трајната рамка отпорна на влага, електро-статично наполнетите влакна помагаат во стапици и заклучување на големите честички во воздухот за кои е познато дека ги влошуваат сезонските алергии. За домовите на кои им е потребна супериорна филтрација на воздухот, Swiffer Extreme Collector Collector Filter Eir Eim фаќа загадувачи како што се прашина/лента, остатоци од нуркање во прашина од воздух, полен, полен, миленичиња, спори на мувла и бактерии. Ова е плетенски филтер за воздух. Филтер за воздух на екстремен прашина, Merv 11, 12 "x 24" x 1 ", 1-пакет : филтер за воздух во затворен простор вклучува специјално дизајнирана, комерцијална медиуми што ги подобрува неговите можности за задржување на прашината. Трајната рамка отпорна на влага. Електро-статично Наполнети влакна помагаат во стапици и заклучување на големите честички во воздухот за кои е познато дека ги влошуваат сезонските алергии. За домови на кои им е потребна супериорна филтрација на воздухот. Зафаќа загадувачи како прашина/линт, остатоци од влакна од прашина од воздух, полен, писател, калапи спори и бактерии. Филтер. Сертифицирана астма и алергија пријателска од ААФА. Има до 1,5 пати повеќе прашина од конкуренцијата. трае до 90 дена. Модел# 70701.011224.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Swiffer® тешки прашини, пластична рачка се протега на FT, рачката и комплетот за прашина, картонот за комплети

Чистење на крпи за крпа на влакната : 6 "; Длабочина на влакната : 2 "; Боја на влакната : жолта Оваа тешка пра

DEN 165.28