• Обновено
Без граници за врзување на јуниори за јуниори

Без граници за врзување на јуниори за јуниори

DEN 800.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пријатна, разнобојна, кул-без граници за врзување на бојата е задолжителна за вашата секојдневна гардероба. Поставете го со оваа качулка за пулвер за боја, во која има супер-мека руно финиш и разиграна печатење во боја на вратоврска. Материјал : 55% памук/47% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : манжетни со ребра и полите; Печатење во боја на вратоврска. Врза за печатење во боја, за жени од без граници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

sunhillsgrace дуксери дуксери за жени christmas зима божиќ цветни печатени џеб долг ракав качулка повик џемпер

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 2.67

Дуксери За Жени Топла Продажба Обични Дуксери Модни Жени Обични Качулки Печатење Со Долги Ракави Каваи Дуксер Од Диносаурус

Модни Жени Секојдневен Качулка Печати Долг Ракав Каваи Диносаурус Дуксер Дуксери Ве молиме, Не Само Упа

DEN 351.84

Јсаирл Молња Зделки На Денешницата Женски Дуксери Плус Големина Обичен Дуксер Со Принт Од Глуварче Врвен Удобен Есенски Дуксер

Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Ветуваме д�

DEN 639.84

Есенски Дуксери Женски Моден Принт Дуксер Со Долги Ракави Дуксер Врвен Пуловер Слоган Графички Капка Рамо Дуксер Со Врвка На

Есенски Дуксери Женски Моден Принт Дуксер Со Долги Ракави Дуксер Врвен Пуловер Слоган Графички Капка Р�

DEN 399.84

Плус Големина Женски Палта Клиренс Женскиatот Палто Отворен Преден Кардиган Јакна Палто Шал Наметка Наметка Мантија Плус

Жени Пуловер Обични Дами Со Долги Ракави Надворешна Облека Мантил Џемпер Палта Врвови1.Карактеристики :

DEN 959.68

Женски Дуксер Преголем Дуксер Дами Писмо Графички Качулка Печатење Круг Вратот Долги Ракави Дуксер Блузи

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 48см / 18.90" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 69см / 27.17" Големина : М Биста : 116см / 45.6

DEN 479.84

Sngxgn Женски Долг Ракав Качулка Култура Врвот Печатени Пуловер Дуксери Fall Мода Облека Графички Дуксер, Големина XL

Сезона : Пролет,Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прилика : Секојдневен,Моден Материјал : Полие�

DEN 319.84