• Обновено
Впечатоци Ешфорд апстрактна модерна современа област килим, 'рѓа кафеава

Впечатоци Ешфорд апстрактна модерна современа област килим, 'рѓа кафеава

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете поп боја на вашиот простор со килимот во областа Мерсин. Направено со 100% полипропиленски влакна и висина на купот 0,24 ", овој килим може да издржи до најчестите простории додека останува мека и долготрајна. Неговата боја распрскувана, потресена појава во апстрактна шема на ленти е модерен во дизајнот и акцентите А. Разновидност на стилови на декор. Сет вклучува : еден (1) површина килим. Материјал : 100% полипропилен. Бои : сина, 'рѓа. Квалитет : ОЕКО-Текс сертифициран за исполнување на стандардите за безбедност и животна средина. Цврста поткрепа на јута. Анти-статички, оган ретардант, доказ за молци, хидрофобна. Стил : Современ и современ. Грижа : Редовно вакуум за да се спречи прашина и трошки да се постават во влакната. Избегнувајте континуирана изложеност на сончева светлина. Користете ножици за да ги отстраните сите лабави краеви. Свртете од време на време за да се изедначи абењето. Килимите се отпорни на дамки, мувла и мувла. Место чисто за најдобри резултати. Димензии : 2 '7 "x 8' е 2 нозе 7 инчи широк x 8 стапки долги, 2 'x 3' е широк 2 стапки x 3 стапки, 3 'x 5' е долг 3 стапки x 5 стапки, 4 ' x 6 'е широк 4 стапки x 6 стапки, 5' x 8 'е долг 5 стапки x 8 стапки, 8' x 10 'е долг 8 стапки x 10 стапки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Онтансон машина за перење памук со памук, килим за дневна соба, 5 '7', кафеав јаглен плетен ткаеник ткаат

Нашата колекција во Прага може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од цврсти бои до уни

DEN 825.44

5 'круг едноставно Дејзи задебелени цвеќиња модерни и современи килим на областа Ченил, совршен портокал

Разубавете го вашиот дом со едноставно Daisy 5 'Round Perfect портокалово задебелени цвеќиња од нашата колекција

DEN 1435.36

Обединети ткајачи Големи дрва Тројни лаборатории Мулти ткаени полипропилен област килим или тркач

Овој голем килим од дрва е совршен за lубител на ловци или кучиња во домот Тоа е жолта, чоколадо и црна ре�

DEN 0.67