• Обновено
Озарк патека злато Абердин лесна жица за риболов куки со големина - пакет

Озарк патека злато Абердин лесна жица за риболов куки со големина - пакет

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Куките на Абердин на Озарк Траил обезбедуваат добра пенетрација благодарение на нивните точки на кука, а нивната дополнителна ширина ги прави совршени за мамка со минијатури. Лесните жици исто така помагаат да се задржи мамката жива подолго, дозволувајќи им на вашата риба да продолжи да гризе. Ова е кука за риболов во боја на злато со директно. За секој рибар во живо мамки, овие златни куки Абердин се задолжителни ставки. Озарк Трага злато Абердем Големина 4-15 ПК. Совршено за сите видови на панфис. Одлична опција за апликации во живо мамка. Дополнителната ширина ги прави одлични за мамки за мамка. Лесните жици ја одржуваат мамката жива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата