• Обновено
Конец Брои Лист Во Собата-Мека, Лесна Нега Памук Богата Сатен

Конец Брои Лист Во Собата-Мека, Лесна Нега Памук Богата Сатен

DEN 639.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Разгалете се во величествена удобност со овој комплет чаршаф богат со памук со 400 конци. Спиењето во луксуз никогаш не било полесно со овие долги главни листови богати со памук направени од 60 проценти памук и 40 проценти полиестер. Оваа неверојатна мешавина на материјали ги прави листовите меки, лесна нега и отпорни на брчки. Специјалниот ткаат го прави така што само памукот некогаш го допира вашето тело. Постојат 6 прекрасни меки и луксузни земјени тонови за избор. Оваа неверојатна палета ќе додаде елеганција во вашата гостинска соба или главната спална соба. Паднете л во мекиот и пријатен кревет од вашите соништа, еве 6 прекрасни меки и луксузни бои на тонот на земјата за избор. Балтички Постелнина 400-Конец-Брои Лесна Нега Сатен Постелнина Богата Со Памук Комплет : Целосниот сет вклучува : рамен лист (81" х 96"), вграден лист (54" х 75") и 2 навлаки за перници (20" х 30"). Кралицата сет вклучува : рамен лист (90" х 102"), вграден лист (60" х 80") и 2 навлаки за перници (20" х 30). Кралот сет вклучува : рамен лист (108 "х 124"), вграден лист (78" х 80") и 2 навлаки за перници (20" х 40"). Отпорен на брчки. Длабоки џебови за да одговараат на речиси секој душек. Содржина на материјал : памук/поли мешавина. Упатства за нега : машина за перење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Впечатоци Пендрагон Лента Египетски Памук Длабоко Џеб Лист Во Собата, Калифорнија Крал, Таупе, 4-Парчиња

Комплетот Листови Со Пендрагонски Ленти вклучува свиленкаста мекост што ќе го трансформира вашиот кре�

DEN 0.33

Удобност Класици Пријатна Мека 3-Парче Сини Пингвини Памук Фланелен Печатени Лист Во Собата Близнак

Овој комплет од топол памучен фланелен лист има забавен новитет за печатење за да создаде симпатичен из

DEN 527.84

Уникатни Поволни Цени Сатен Лист Постави Луксузен Полиестерски Кревет Постави Темна Пепел Кралица

Нашиот сатенски лист е изработен од 100% Полиестер (Сатенска Ткаенина), мек и удобен и обезбедува луксузен

DEN 399.84